Przeskocz do treści

Udział dzieci w Gminnym konkursie recytatorskim „Współcześni poeci dzieciom”

W dniu 14 marca 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie recytatorskim „ Wiersze i wierszyki współczesnych poetów”, który odbył się w GOKiR w Grochowem. Nasza szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Wojciech Dydo kl. 0, Łukasz Patynko kl. 0, Dawid Salwierz kl. 0, Katarzyna Bik kl. III, Dominika Błaszczak kl. III, Natalia Czachor kl. III,  Nikola Drozd kl. III, Magdalena Lubacz kl. III, Arleta Rokoszak kl. IV, Kamila Głodzik kl. V, Dorota Pogoda kl. V, Michał Burghardt kl. V, Roksana Skóra kl. VI, Radosław Pszeniczny kl. VI.

Nagrody w młodszej kategorii zdobyli:

Wojciech Dydo, Natalia Czachor, Nikola Drozd, Magdalena Lubacz,

w starszej kategorii:

Arleta Rokoszak, Radosław Pszeniczny

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

25

26
Więcej zdjęć

www.000webhost.com